Reference

Zvolil jsem aktivní přístup a využil služby profesionála, abych absolvoval koučovací program "osobní redesign" u Davida. Našel jsem skutečné řešení work-life-balance a objevil jsem u sebe ještě mnohem více potenciálu-ale našel jsem to já pod Davidovým vedením. Neustále mi opakuje: neučím, učíte se to sami. A to je jednoduché ale klíčové řešení. Ale bez Davida bych se to sám nenaučil. Davide, děkuji za profesionální koučink, otevřenost a lidskost. Doporučuji (nejen) všem profesionálním manažerům.

Petr Řezníček

generální ředitel

Davida jsem vyhledal v době, kdy jsem se ocitl ve slepé uličce ve vztahu s otcem v naší rodinné firmě. Během schůzek si David získal mou důvěru a já jsem se nestyděl mluvit o citlivých věcech zcela otevřeně.

David mi sice nedal jasný recept krok za krokem, jak situaci vyřešit, ale naučil mne se na situaci podívat z jiného pohledu a správně kladené otázky, mi pomohly si mé problémy pojmenovat a postupně po malých krůčcích je odstraňovat. Na našich schůzkách jsem   společně s Davidem našel cestu ze slepé uličky, děkuji a doporučuji.

Jakub Benýšek

zakladatel vodazmraku.cz

Setkání s Davidem bylo pro mě novou, zajímavou zkušeností. Hned při první konzultaci jsme se dotkli mých slabých stránek v životě, kde mi odcházelo velké množství energie. Davidova plná přítomnost, pevnost a lidská vnímavost mi dovolila si tato místa plně uvědomit a prohlédnout. Jeho přítomnost na mě působí velmi bezpečně, takže se ve mně nespustil program své nedostatky kritizovat a sama od sebe utéct, naopak v jeho přítomnosti jsem pocítila uvolnění, přijetí skutečnosti a vlastní sílu situaci změnit. David má pro mě schopnost dostat člověka do jeho plného potenciálu.

Petra Poupětová

majitelka masážního studia

Otec. Manžel. Manažer. Generální ředitel.
Pozitivní změna v těchto životních rolích proběhla u mého klienta Petra Řezníčka.
Poslechněte si jak.

David Krajíček

 re|designer

Vodičkova 41

Praha 1 110 00

tel.: 777 270 721

e-mail: david@dkfo.cz