Reference

Setkání s Davidem bylo pro mě novou, zajímavou zkušeností. Hned při první konzultaci jsme se dotkli mých slabých stránek v životě, kde mi odcházelo velké množství energie. Davidova plná přítomnost, pevnost a lidská vnímavost mi dovolila si tato místa plně uvědomit a prohlédnout. Jeho přítomnost na mě působí velmi bezpečně, takže se ve mně nespustil program své nedostatky kritizovat a sama od sebe utéct, naopak v jeho přítomnosti jsem pocítila uvolnění, přijetí skutečnosti a vlastní sílu situaci změnit. David má pro mě schopnost dostat člověka do jeho plného potenciálu.

Petra Poupětová

masérka, lektorka

Davida jsem vyhledal v době, kdy jsem se ocitl ve slepé uličce ve vztahu s otcem v naší rodinné firmě. Během schůzek si David získal mou důvěru a já jsem se nestyděl mluvit o citlivých věcech zcela otevřeně.

David mi sice nedal jasný recept krok za krokem, jak situaci vyřešit, ale naučil mne se na situaci podívat z jiného pohledu a správně kladené otázky, mi pomohly si mé problémy pojmenovat a postupně po malých krůčcích je odstraňovat. Na našich schůzkách jsem   společně s Davidem našel cestu ze slepé uličky, děkuji a doporučuji.

Jakub Benýšek

zakladatel vodazmraku.cz

S Davidem jsem měl několik schůzek, když začínal svou cestu koučování/mentoringu a mohu říci, že je na tuto práci velmi dobře připraven. Provedl mě celou řadou témat týkajících se mé kariéry i osobního života a byl ve své analýze velmi podrobný. Na každé setkání jsem se těšil, bylo vždy příjemné a odcházel jsem z něj pozitivně naladěný. David mi pomohl podívat se na věci z jiného úhlu pohledu a vymyslet konstruktivní postup v mém posunu. Díky němu jsem v životě pokročil o kus dál… 

Petr K.

management consultant

David Krajíček

 re|designer

Vodičkova 41

Praha 1 110 00

tel.: 777 270 721

e-mail: david@dkfo.cz